Евакуація поранених та доставка снарядів — робота наземних дронів.


Наземні комплекси
Офіцер відділу розвитку НРК Сухопутних військ Володимир Ровенський розповів, що українські військові активно працюють над напрямом наземних роботизованих комплексів, не дивлячись на труднощі. Ці комплекси вже успішно використовувалися під час бойових дій.
"Розвиток обумовлений інтенсивним вогневим впливом противника на передні бойові порядки наших військ. Розвиток є природній і дуже потрібний",
За словами офіцера, тактика та техніка застосування наземних комплексів є складнішою в порівнянні з безпілотними літальними апаратами. Це пов'язано з розгортанням архітектури зв'язку для роботи таких комплексів. Наразі існують три класи наземних комплексів: малі, середні та важкі, проте найбільш поширені середні.
Ці комплекси використовуються для евакуації поранених військових, постачання припасів, дистанційного мінування та ведення вогню по позиціях противника. Україна також посилює виробництво далекобійної зброї та дронів-перехоплювачів разом з партнерами, а також українські оборонні компанії планують відкрити виробництва зброї в Данії.
Представлені українські наземні роботизовані комплекси вже довели свою ефективність на фронті під час бойових дій. Ці системи використовуються для різноманітних завдань, включаючи евакуацію поранених, постачання припасів та ведення вогню по позиціях противника. Україна також активно співпрацює з партнерами для підвищення потенціалу вітчизняного військового виробництва.Читайте також
- Пʼять маловідомих корисних функцій автомобілів Subaru
- Три найкращі альтернативи браузера Google Chrome для iPhone
- Перші в Європі — що запустить Київстар до кінця 2025 року
- З яким двигуном варто купити вживані Renault Logan та Sandero
- Резерв+ видає помилку при вході — що відомо
- Без шахти — вчені винайшли новий спосіб отримання літію