Мін'юст оцінив потенціал залучення засуджених до лав ЗСУ.


За словами заступника міністра юстиції України Євгена Пікалова, до лав Збройних сил можуть долучитися від 20% до 30% від загальної кількості засуджених у країні.
На даний момент уже понад 8300 засуджених вже приєдналися до ЗСУ, ще 1000 заяв перебувають на розгляді. Також мобілізувалося 100 жінок.
Важливий резерв для зміцнення обороноздатності України
Зазначено, що такі дії можуть стати важливим резервом для зміцнення обороноздатності України, особливо у зв'язку з триваючою агресією РФ. Евген Пікалов підкреслив, що цей процес сприятиме не лише поповненню рядів захисників, а й ресоціалізації через виявлення громадянської відповідальності.
"Ми розглядаємо цей процес не лише як шлях поповнення лав захисників, але й як механізм ресоціалізації через найвищий прояв громадянської відповідальності. Міністерство юстиції та ДКВС тримають це питання на постійному контролі, забезпечуючи прозорість та об'єктивність розгляду кожної заяви", - підкреслив Пікалов.
Загальна кількість засуджених та осіб, утримуваних під вартою в Україні
За даними, загальна кількість засуджених та осіб, утримуваних під вартою в Україні, становить 37 тисяч осіб. Проте не всі вони можуть вступити до Збройних сил через стан здоров'я або вчинені злочини.
Представлений у новині інформаційний матеріал підкреслює важливість програми вступу засуджених до Збройних сил для обороноздатності країни та реінтеграції через залучення громадянської відповідальності.
Читайте також
- "Такого ще не було": Зеленський прокоментував ратифікацію угоди про партнерство із США
- Ексмер Черкас, який втік до РФ, зробив курйозну заяву про «верхівки пасок»
- Президент присвоїв звання Героя України низці військовим. Серед них: Павло Петриченко
- Італія збільшить витрати на оборону під тиском США
- Нідерланди виділять додаткові кошти на розслідування воєнних злочинів РФ
- Воєнні злочини РФ: слідчі СБУ розслідують понад 90 тисяч справ