"Не приречена": Генерал НАТО оцінив ситуацію на фронті в Україні.


Головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, генерал Крістофер Каволі, виступаючи на слуханнях у комітеті Сенату США, відхилив думку про необхідність поразки України у війні з Росією. Він підкреслив, що немає нічого неминучого відносно війни, а українці мають сильні оборонні позиції та поступово зміцнюють свою здатність генерувати силу.
"У війні немає нічого неминучого, і українці зараз перебувають на дуже сильних оборонних позиціях, і повільно покращують свою здатність генерувати силу і зміцнювати ці позиції", - наголосив Каволі.
Генерал зазначив, що важко уявити масштабний український наступ для звільнення всієї окупованої території, проте він не вважає його повністю неможливим. Він підкреслив, що не вірить у поразку України.
Каволі також відзначив значний прогрес Збройних Сил України, які зараз є серйозною сучасною військовою силою. Він вважає, що українці еволюціонували від звичайних солдатів до сильної армії.
Також стало відомо, що наступне засідання "Рамштайн" у квітні очолить інша особа.
Аналіз:
Під час слухань у комітеті Сенату США, головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, генерал Крістофер Каволі, спростував думку про необхідність поразки України у війні з Росією. Він наголосив на сильних оборонних позиціях України та її здатності покращувати силу і зміцнювати свої позиції. Генерал також висловив позитивну оцінку прогресу Збройних Сил України, які стали справді серйозною сучасною військовою силою. Такі висловлювання можуть дати надію українському народу та підтримувати його дух у важкий час.
Читайте також
- У США саботують мирний план Трампа: експерт назвав винного у Пентагоні
- Україну чекає літо безжальних атак: WSJ розкрив новий план Путіна
- Відповідь за "Шахеди": ЗСУ вразили ключовий об'єкт ВПК у Підмосков'ї
- Держоператор тилу розповів про санкції проти недобросовісних постачальників
- Росія випустила 550 цілей: Зеленський розкрив деталі наймасштабнішого комбінованого удару по Україні
- Навчання "Сі Бриз 2025": які завдання для українських кораблів