Російські аеродроми, склади боєприпасів і полігони більше не є безпечними — ЗМІ.


Перші удари з боку України показують нові можливості Києва
Україна здійснила перші два удари по Росії за допомогою ракет, наданих Заходом. Перша ракета ATACMS була випущена у Брянській області, а друга ракета Storm Shadow - в іншому напрямку. Це свідчить про те, що Україна розширила свої можливості у військовій сфері.
Протиудари були спрямовані на зниження чисельності російських військ до того моменту, коли вони надішлють ще більше військ та зброї на фронт. Ефективність цих ракет залежатиме від кількості отриманих Україною ракет і від того, наскільки ефективно вони будуть використовуватися.
«Обережність США у наданні дозволу на використання ракет дала Москві можливість перемістити найважливіші цілі. Проте це може стати перевагою для України, оскільки російська військова техніка, яка знаходиться далеко від фронту, потребує більше часу для розгортання на полі бою», - заявили військові аналітики.
Журналістка Джейн Литвиненко стверджує, що російські аеропорти, склади боєприпасів і полігони тепер стали вразливими для атак з боку України. Україна має можливість обирати свої цілі. Зараз сотні цілей знаходяться у зоні досягнення українських ракет, які є більш потужними, ніж безпілотники.
Однією з можливих цілей для атаки з боку України може стати південна частина Ростовської області, де розташовані аеропорти, які використовуються для перевезення військ на схід України. За словами Литвиненко, такий удар може завдати серйозної шкоди Росії.
Читайте також
- Україна шукає країну-посередника для повернення цивільних з російського полону
- Сили оборони відбивають спроби росіян висадитися на острові Бугаз та форсувати Дніпр
- У Трампа розробили пакет санкцій проти банківського сектора РФ та "Газпрому": Reuters про деталі
- Держдеп США схвалив пакет з навчання та підтримки F-16 для України на суму $310,5 млн
- Українці вже отримали понад 62 тисячі витягів із Реєстру зниклих безвісти
- Україна не прийме мир за будь-яку ціну: Сибіга назвав 3 ключові червоні лінії у переговорах з РФ