Студенти університетів оголосили бойкот штучному інтелекту.


Використання штучного інтелекту в освіті: відмінності думок
За даними дослідження, все більше студентів та викладачів виявляють стурбованість від використання штучного інтелекту (ШІ) для навчання. Деякі користувачі вважають, що ШІ може призвести до лінивості, втрати креативності та здатності до самостійного мислення. Проте існують і ті, які знаходять в цьому плюси, як, наприклад, швидке вирішення завдань великого обсягу.
Моя робота стала такою ж простою, як натискання кнопки
Моніка де лос Анхелес Рівера Соса почала використовувати ШІ для навчання та зазнайомилася з його перевагами. Проте вона швидко вирішила відмовитися від використання машинного навчання, бо втратила звичку до самостійного написання робіт. Такий же висновок зробила і студентка журналістики Макарена Пас Герреро.
Нещодавнє дослідження компанії Microsoft показало, що користувачі ШІ отримують менш різноманітний набір результатів, що свідчить про зниження рівня креативності та самостійності учнів. Однак важливо розуміти, що ефективність використання штучного інтелекту залежить від контексту і якості освіти загалом.
Зокрема, важко перебільшувати негативний вплив ШІ, адже деякі студенти вбачають в цьому додаткову можливість швидкого та точного вирішення завдань. Незважаючи на дискусії, використання штучного інтелекту в освіті лишається актуальною темою для подальших вивчень.
Читайте також
- Маск анонсував появу перших роботаксі у Техасі
- Китайські науковці намагались викликати дощ дронами: чим завершився експеримент
- «Дія» запроваджує перший платний сервіс у застосунку
- Окупанти відключили звʼязок деяким областям РФ
- Буде як ChatGPT? У «Дії» з’явиться ШІ-асистент для отримання послуг
- У Британії здійснено кібератаку на сервіс правової допомоги: 2 млн даних вкрадено